
Набір юного художника "Космонавт": 128 предметів у синьому кейсі / Дитячий набір для творчості / Набір художника
Продавець: HUGO
369,16 ₴527,37 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234574922
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір юного художника "Космонавт": 128 предметів у синьому кейсі / Дитячий набір для творчості / Набір художника». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1.2 г |
| Вид творчества | Рисование |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 5.5 см |
| Длина | 35.5 см |
| Количество в наборе | 128 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Кейс |
| Ширина | 26.7 см |
| Цвет кейса | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-29