
Набір жал 10шт для паяльника 900М жала, насадки для паяння
Продавець: ТехноКот
90 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: M116
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір жал 10шт для паяльника 900М жала, насадки для паяння». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Материал покрытия наконечника | Железо |
| Длина | 44 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Диаметр | 6 мм |
| Вес | 10 г |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Состояние | Новое |
| Высота | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-13
Швидко і якісно….
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


