
Надувне крісло з насосом для релаксу, 80см, до 100кг, Бежевий / Велюрове крісло надувне / Крісло-груша
Продавець: GoodChoise
621,42 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590215
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Надувне крісло з насосом для релаксу, 80см, до 100кг, Бежевий / Велюрове крісло надувне / Крісло-груша». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Надувне крісло з підсклянником Intex 68564 Ultra Lounge з пуфиком 130х99 см Сіро-чорний

Надувний диван з пуфиком Air Sofa - 116х98х83см, Червоний / Надувне крісло з пуфиком

Надувний диван з пуфом Air Sofa - 116х98х83см, Фіолетовий / Надувне крісло з пуфом

Надувний диван з пуфиком Air Sofa - 116х98х83см, Коричневий / Надувне крісло з пуфиком
📋 Технічні характеристики
| Количество посадочных мест | 1 |
| Цвет | Бежевый |
| Особенности | Наличие спинки |
| Длина | 800 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Высота | 670 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Тип | Кресло для отдыха |
| Материал | ПВХ с велюровым покрытием |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-16
Замовляла надувне крісло ще 9 числа, на пʼятий день перетелефонували-знайшли брак, сказали знімають партію з виробництва ( до речі ще й досі на сайті є), тепер вже декілька днів чекаю поки повернуть кошти….
Переваги
Товар не відправили2026-01-26
Крутий товар
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-07
Товар просто жахливої якості ...під час надування кресла просто розлізлися ... Просто жах...
Переваги
Товар не відповідав опису