
Надувне крісло з підсклянником Intex 68564 Ultra Lounge з пуфиком 130х99 см Сіро-чорний
Продавець: Kanctovar
1 449 ₴1 740 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 68564
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне крісло з підсклянником Intex 68564 Ultra Lounge з пуфиком 130х99 см Сіро-чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувний диван з пуфиком Air Sofa - 116х98х83см, Коричневий / Надувне крісло з пуфиком

Надувне крісло з насосом 110x110x85см, Темно-синій / Надувне велюрове крісло / Надувне крісло-мішок

Надувний диван з пуфиком Air Sofa - 116х98х83см, Червоний / Надувне крісло з пуфиком

Надувний диван з пуфом Air Sofa - 116х98х83см, Фіолетовий / Надувне крісло з пуфом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 790 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1020 мм |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Надувное кресло |
| Глубина | 1370 мм |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Флокированное покрытие | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Длина спального места | 1650 см |
| Ширина спального места | 840 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-05



