
Надувне крісло з насосом 110x110x85см, Темно-синій / Надувне велюрове крісло / Надувне крісло-мішок
Продавець: HUGO
613 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 23458262004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне крісло з насосом 110x110x85см, Темно-синій / Надувне велюрове крісло / Надувне крісло-мішок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Надувне крісло з підсклянником Intex 68564 Ultra Lounge з пуфиком 130х99 см Сіро-чорний

Надувний диван з пуфиком Air Sofa - 116х98х83см, Коричневий / Надувне крісло з пуфиком

Надувний диван з пуфиком Air Sofa - 116х98х83см, Червоний / Надувне крісло з пуфиком

Надувний диван з пуфом Air Sofa - 116х98х83см, Фіолетовий / Надувне крісло з пуфом
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Цвет | Синий |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 110 см |
| Глубина | 110 см |
| Высота | 85 см |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-27
Найгірший онлайн магазин з яким стикався. Менеджер не компетентні, товар відправляють впродовж 4 днів при цьому самі не зрозуміло яким чином відраховують дати. На останок ще й і самі відхили замовлення.
Переваги
Товар не відправили