
Надувний двоспальний матрац флокований Intex 64109 без насоса 203 x 152 x 25 см Зелений
Продавець: Kanctovar
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 64109
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний двоспальний матрац флокований Intex 64109 без насоса 203 x 152 x 25 см Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Зелёный |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 4.2 кг |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, флокированное покрытие |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Подушка-подголовник | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-13





