
Надувний двоспальний матрац велюровий з підголовником Intex 64143 без насоса 152х203х25 см Чорний
Продавець: Kanctovar
1 099 ₴1 340 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64143
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний двоспальний матрац велюровий з підголовником Intex 64143 без насоса 152х203х25 см Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Черный |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 5.2 кг |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Подушка-подголовник | Да |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Руководство по эксплуатации | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-08
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили




