
Надувний двоспальний велюровий матрац Bestway 67003N без насоса 203x152x22 см Синій
Продавець: Kanctovar
999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67003N
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний двоспальний велюровий матрац Bestway 67003N без насоса 203x152x22 см Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Синий |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 300 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Высота | 220 мм |
| Вес | 3.79 кг |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Подушка-подголовник | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-28




