
Надувний двоспальний велюровий матрац Bestway 67703 з мішок-насос 203х152х22 см Сірий
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 67703
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувний двоспальний велюровий матрац Bestway 67703 з мішок-насос 203х152х22 см Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Вес | 4.46 кг |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-08-01
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили2023-07-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



