
Надувний диван-ліжко для двох з флоковим покриттям, 138 см / Надувне крісло для релаксу
Продавець: HUGO
899,21 ₴1 284,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234579493
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувний диван-ліжко для двох з флоковим покриттям, 138 см / Надувне крісло для релаксу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Материал | ПВХ |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип | Надувной диван |
| Флокированное покрытие | Да |
| Ширина | 1380 мм |
| Высота | 710 мм |
| Вес | 3.17 кг |
| Глубина | 870 мм |
| Цвет | Черный с белым |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-26
Всё хорошо, всё нравится.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності