
Надувний диван S-подібної форми 140 х 85 х 80 см, Коричневий / Ледачий диван для відпочинку / Надувне крісло
Продавець: HUGO
699,22 ₴998,88 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234567501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний диван S-подібної форми 140 х 85 х 80 см, Коричневий / Ледачий диван для відпочинку / Надувне крісло». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Количество посадочных мест | 1 |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Глубина | 80 мм |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Надувной диван |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 85 мм |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Флокированное покрытие | Да |
| Толщина материала | 0.9 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності