
Надувний диван з пуфом та насосом, 116х88х83см, Air Sofa, Бежевий / Кріслом з пуфом / Надувний диван-ліжко
Продавець: HUGO
841,89 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 23457190501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Надувний диван з пуфом та насосом, 116х88х83см, Air Sofa, Бежевий / Кріслом з пуфом / Надувний диван-ліжко». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Цвет | Бежевый |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Тип | Надувное кресло |
| Флокированное покрытие | Да |
| Ширина | 860 мм |
| Высота | 1210 мм |
| Глубина | 1000 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-01-24
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-15
Рекомендую! Очень удобный, комфортное кресло. Мне понравилось. Единственное, насосом надувать медленнее, чем ртом.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-09
2025-12-29
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна2025-12-29
Швидко сформували
Переваги
Актуальна ціна2025-12-26
Товар не відправили в заявленні терміни, менеджер не може надати відповідь коли планується відправка та причину затримки.
Переваги
Товар не відправили

