
Надувний матрац для плавання 100х120см, Чорний / Крісло для басейну / Крісло для відпочинку на воді
Продавець: HUGO
313 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457348804
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний матрац для плавання 100х120см, Чорний / Крісло для басейну / Крісло для відпочинку на воді». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Пляжний надувний матрац для плавання Ківі Intex для відпочинку на морі або басейні 58764 навантаження до 100 кг

Надувний каремат з подушкою 235х70см + насос, Сірий / Надувний матрац для намету / Килимок туристичний

Двомісний самонадувний матрац 200х150х40 см, Бежевий / Надувний матрац для сну / Матрац для кемпінгу

Двомісний матрац-ліжко 200х150х40 см, Сірий / Надувний матрац для сну / Матрац для кемпінгу
📋 Технічні характеристики
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Черный |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Вес | 0.6 кг |
| Подушка-подголовник | Да |
| Сумка для хранения и транспортировки | Нет |
| Материал | Нейлон + ПВХ + пена |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
Дешевий , низькоякісний Китай. Враховуйте при покупці. Щей не все було в наявності. Не все разом відправили.
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили