
Надувний велюровий матрац двоспальний з двома подушками і ручним насосом 203х153x22 см Bestway 67374
Продавець: Kanctovar
1 319 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 67374
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний велюровий матрац двоспальний з двома подушками і ручним насосом 203х153x22 см Bestway 67374». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Механический ручной |
| Максимально допустимая нагрузка | 295 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Высота | 22 мм |
| Вес | 6 кг |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, флокированное покрытие |
| Нижняя сторона изделия | резина |
| Боковые стенки изделия | резина |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Руководство по эксплуатации | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-29
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець





