
Надувний велюровий матрац (191x99x46см, з вбудованим насосом 220-240V, в коробці) Intex 64426 ND
Продавець: Круті тачки
2 183 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 64426 ND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Надувний велюровий матрац (191x99x46см, з вбудованим насосом 220-240V, в коробці) Intex 64426 ND». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувний велюровий матрац двоспальний з двома подушками і ручним насосом 203х153x22 см Bestway 67374

Двоспальний надувний велюровий матрац для сну Bestway 67403N з електронасосом 203 x 163 x 48 см Синій

Надувний велюровий матрац з підголовником (191x99x25см, з вбудованим насосом 220-240V) Intex 64146 ND
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-15
Гарно ціна. Безкоштовна доставка з підпискою. Матрац не пропускає. Легко та зручно надувати та спускати
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-01
Переваги
Актуальна ціна2025-03-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна2025-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


