
Намет-автомат 4-місний G-Tent (210х210х125см) синій з чохлом / Туристичний намет для кемпінгу
Продавець: HUGO
1 127,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234572710
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Намет-автомат 4-місний G-Tent (210х210х125см) синій з чохлом / Туристичний намет для кемпінгу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип изделия | Палатка автомат |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 4 |
| Количество входов | 2 |
| Форма | Купол |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Особенности палатки/тента | Водоотталкивающая пропитка |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Дуги | Фиберглас |
| Материал тента | Полиэстер |
| Длина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Высота | 125 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-09
Палатка класна, доставка трохи довга.Якість сподобалася
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності