
Насос на дриль для перекачування рідин / Насадка на шуруповерт для перекачування палива та води / Помпа на дриль
Продавець: HUGO
313,13 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: 234569498
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Насос на дриль для перекачування рідин / Насадка на шуруповерт для перекачування палива та води / Помпа на дриль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Назначение инструмента | Шуруповерт, Дрель |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Тип запчасти | Насадка-насос |
| Внешний диаметр штуцера вход / выход | 19 мм |
| Внутренний диаметр штуцера вход / выход | 16 мм |
| Производительность | 20-30 л / мин |
| Размер | 126х63 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності