
Настільна бездротова лампа для навчання та читання Білий
Продавець: Big Lavka
385,5 ₴514 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-870-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна бездротова лампа для навчання та читання Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 300 г |
| Высота | 270 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 6000K |
| Тип | Лампа настольная |
| Цвет арматуры | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



