
Настільна лампа акумуляторна 3в1 з Power Bank та органайзером / Розумна сенсорна лампа
Продавець: GoodChoise
349,3 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 234560177
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа акумуляторна 3в1 з Power Bank та органайзером / Розумна сенсорна лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Настільна лампа Акумуляторна LED лампа у скандинавському стилі Золтий

Настільна лампа акумуляторна 5W, 3000mAh, Digad 1960 / Сенсорна лампа з регулюванням яскравості

Настільна лампа Акумуляторна LED лампа у скандинавському стилі Золтий

Настільна лампа акумуляторна із сенсорним керуванням, 3 режими та зарядом від Type-C LED 868-1 YU227
📋 Технічні характеристики
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 1 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип | Настольная лампа |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 110 мм |
| Вес | 260 г |
| Источник питания | Аккумуляторный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-03
Обширний опис. Знайшла всю інформацію про параметри даної лампи. Доставка вчасна. Дякую!
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності