
Настільна лампа-книжка (10×9×2,2см), від USB, AD-2231 / Ночник-книга LED
Продавець: HUGO
265 ₴378,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576094
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа-книжка (10×9×2,2см), від USB, AD-2231 / Ночник-книга LED». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | натуральное дерево, металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 2 Вт |
| Цвет | Коричневый |
| Цветовая температура | 4500K |
| Тип крепления | На поверхность |
| Световой поток | 400 лм |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Ручное |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Длина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-16
Книжка сподобалась. Але з відправкою були трабли - чекали ввдправлення тиждень.
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна