
Настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і трьома відтінками світла
Продавець: Kanctovar
359 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 8957/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і трьома відтінками світла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Материал каркаса | акрил, металл |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Золотой |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Сенсорное |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-04




