
Настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і трьома відтінками світла
Продавець: Velotrend
359 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 8957/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і трьома відтінками світла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Высота | 340 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Материал каркаса | акрил, металл |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | Золотой |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-11
На інших платформах ціна перевищує 1000грн, тут лише 300грн, мені сподобався товар, він добре світить, але дно відклеїлось одразу, тому це єдиний мінус, працює також без підключення до живлення
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності