
Настільний дерев'яний Футбол на 8 важелів 2368 Дитячий Футбол з двома м'ячами та шкалою ведення рахунку
Продавець: Kanctovar
2 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2368
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний дерев'яний Футбол на 8 важелів 2368 Дитячий Футбол з двома м'ячами та шкалою ведення рахунку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Длина | 880 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Высота | 220 мм |
| Тип | Настольный футбол |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Минимальное количество участников | 2 чел. |
| Время игры | На счет |
| Предназначение | Для двоих, Для компании, Для детей, Для мужчин |
| Вид | Футбол |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-17
Переваги
Гарне обслуговування




