
Настільний дерев'яний футбол/хокей на штангах (60,5-51-в10см, шкала ведення рахунку) 2400
Продавець: Круті тачки
1 620 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 2400
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний дерев'яний футбол/хокей на штангах (60,5-51-в10см, шкала ведення рахунку) 2400». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 100 мм |
| Высота упаковки | 65 мм |
| Длина | 605 мм |
| Длина упаковки | 610 мм |
| Количество шаров в комплекте | 2 шт |
| Материал опор стола | Натуральное дерево |
| Материал плиты игрового поля | Натуральное дерево |
| Материал стола | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольный футбол |
| Тип игрового стола | Настольный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет игрового поля | Синий |
| Ширина | 510 мм |
| Ширина упаковки | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-10
Гарно організовано обслуговування покупців в цьому магазиніРекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


