
Настільний годинник з білим підсвічуванням VST-862S-1, Чорний / Настільний годинник з термометром і датчиком вологості
Продавець: GoodChoise
564,42 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23456285903
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний годинник з білим підсвічуванням VST-862S-1, Чорний / Настільний годинник з термометром і датчиком вологості». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий настільний годинник з LED лампою та органайзером для ручок Alarm clock XL-801 Настільний годинник у вигляді панди

Розумний настільний годинник з Wi-Fi та RGB-підсвічуванням Синій

Дитячий годинник з будильником та USB, Кролик Rabbit, Білий / Настільний годинник з підсвічуванням / Дитячий нічник

Дзеркальний LED годинник з будильником і термометром вологістю VST 888Y, Чорний / Настільний годинник з підсвічуванням
📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Белый |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип питания | Батарейки, Сеть 220 В |
| Тип управления | Электронное |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Высота | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Переваги годинника: 1. працює від батарейок та електромережі, є батарейка на 3 вольта для пам'яті (при короткочасних відключень), не треба заново налаштовувати.2. Добре видно в ночі цифри.Всі інші переваги в описі.Недоліки: 1. працює від 4 батарейок навіть коли включені в мережу, тому в мене за 4 дня батарейки разрядились. Щоб працював від мережі треба не вставляти батарейки. Я годинник підключив від маленького павербанку.2. Гігрометр вологість показує неправильно на +-30% похибка. Термометр правильно.
Переваги
Відправляли довше обіцяного