
Настільний годинник з LED підсвічуванням і датчиком температури, з USB, VST-862-5, Зелений / Електронні годинники / Будильник
Продавець: GoodChoise
325,04 ₴464,35 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23456285601
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний годинник з LED підсвічуванням і датчиком температури, з USB, VST-862-5, Зелений / Електронні годинники / Будильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий настільний годинник з LED лампою та органайзером для ручок Alarm clock XL-801 Настільний годинник у вигляді панди

Розумний настільний годинник з Wi-Fi та RGB-підсвічуванням Синій

Дитячий годинник з будильником та USB, Кролик Rabbit, Білий / Настільний годинник з підсвічуванням / Дитячий нічник

Дзеркальний LED годинник з будильником і термометром вологістю VST 888Y, Чорний / Настільний годинник з підсвічуванням
📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Напольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Радио | Да |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Подсветка | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Высота | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-09