
Настільний міні-вентилятор, від USB, 3 режими, 12×11×5 см, Topk, Чорний / Вентилятор портативний
Продавець: HUGO
199,31 ₴284,73 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: 234572671
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Настільний міні-вентилятор, від USB, 3 режими, 12×11×5 см, Topk, Чорний / Вентилятор портативний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Диаметр лопастей | 10 мм |
| Регулировка скорости | Да |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Функция наклона | Да |
| Угол наклона | 360 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глубина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-17
А я не пам'ятаю
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2026-03-12
Вітаємо! Дякуємо за відгук і за те, що обрали саме нас. До нових зустрічей!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-10
Переваги
Гарне обслуговування2026-02-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-13
Дуже довго отправка тиждень очікувати треба
Переваги
Відправляли довше обіцяного