
Настінна мішень для боксу з музикою 9 рівнів швидкостей
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴2 629 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності340 замовлень
Артикул: 9478-1/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настінна мішень для боксу з музикою 9 рівнів швидкостей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням 41.5х41.5 см LY-737 Настінна мішень для боксу

Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням MS 4137 Настінна мішень для боксу

Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням 32х27.5 см Настінна мішень для боксу

Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням 9 режимів Music Boxing Настінна мішень для боксу
📋 Технічні характеристики
| Тип | Груша |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Пластик |
| Вес | 1.5 кг |
| Диаметр | 39.5 см |
| Высота | 39.5 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-02
Топор отличается от фото указанный на сайте, лампочек по кругу вообще нету, светится только внутри от лучиков! Замените фото на сайте на то что присылаете !!!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2024-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


