
Настінна полиця у ванну до 10кг, 30х13х5,5см, STORAGE RACK, Білий / Самоклеюча полиця для ванної / Поличка у ванну
Продавець: HUGO
242 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234576505
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настінна полиця у ванну до 10кг, 30х13х5,5см, STORAGE RACK, Білий / Самоклеюча полиця для ванної / Поличка у ванну». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | прямая прямоугольная |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Цвет покрытия | Белый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Высота | 55 мм |
| Полки | металл |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-05

