
Настінне кріплення для монітора 14 — 27 з виносом вперед, DF03 X100 Кронштейн для ТВ/Поворотне кріплення для HP227
Продавець: HappyHouse
195 ₴243,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 4771
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Настінне кріплення для монітора 14 — 27 з виносом вперед, DF03 X100 Кронштейн для ТВ/Поворотне кріплення для HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Похило-поворотний кронштейн преміум-класу P5 32"-65" Настінне кріплення для телевізора консольне

Кронштейн для телевізора 26-55" до 40 кг, CP402 / Настінне кріплення для телевізора / Кріплення для телевізора

Кронштейн для телевізора 14-42", до 35 кг, HDL-117 / Настінне кріплення для ТВ / Поворотний кронштейн для ТВ

Кронштейн нахилений для телевізора 14-40" до 25кг V201 / Настінне кріплення для ТБ / Тримач для телевізора
📋 Технічні характеристики
| Производитель | V-Star |
| Высота | 120 мм |
| Дистанционное управление | Нет |
| Длина | 290 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество осей вращения | 3 |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Привод | Ручной |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип кронштейна | Наклонно-поворотный |
| Форма кронштейна | Квадратная |
| Ширина | 120 мм |
| Вес | 0.52 |
| Угол наклона | 15 |
| Угол поворота | 180 |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-22
думал что будет что-то такое , из жести или дешевого пластика . Очень достойное за свои деньги крепление .Я доволен . Рекомендую
2026-02-15
2026-01-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності