
Настінне кріплення для монітора 14 — 27 з виносом вперед, DF03 X100 Кронштейн для ТВ/Поворотне кріплення для YU227
Продавець: YouShine
276 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 4771
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настінне кріплення для монітора 14 — 27 з виносом вперед, DF03 X100 Кронштейн для ТВ/Поворотне кріплення для YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →
Похило-поворотний кронштейн преміум-класу P5 32"-65" Настінне кріплення для телевізора консольне

Кронштейн для телевізора 26-55" до 40 кг, CP402 / Настінне кріплення для телевізора / Кріплення для телевізора

Кронштейн для телевізора 14-42", до 35 кг, HDL-117 / Настінне кріплення для ТВ / Поворотний кронштейн для ТВ

Кронштейн нахилений для телевізора 14-40" до 25кг V201 / Настінне кріплення для ТБ / Тримач для телевізора
📋 Технічні характеристики
| Производитель | V-Star |
| Вес | 0.52 кг |
| Высота | 120 мм |
| Дистанционное управление | Нет |
| Длина | 290 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество осей вращения | 3 |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Привод | Ручной |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип кронштейна | Наклонно-поворотный |
| Форма кронштейна | Квадратная |
| Ширина | 120 мм |
| Угол наклона | 15 |
| Угол поворота | 180 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності