
Нічник Безкінечні тюльпани (10×10см, 20 тюльпанів), Збери сам, від USB / Дзеркальний нічник-світильник тюльпани
Продавець: HUGO
215,17 ₴307,39 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: 234576133
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Нічник Безкінечні тюльпани (10×10см, 20 тюльпанів), Збери сам, від USB / Дзеркальний нічник-світильник тюльпани». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | акрил |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Розовый |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Управление | Ручное |
| Форма светильника | Квадратная |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Источник питания | Батарейка |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-14
Скло пришло побите, поцарапане, не рекомендую
Переваги
Товар не відповідав опису2026-02-11
Переваги
Відправляли довше обіцяного