
Ночник-світильник LED з ефектом 3D полум'я, живлення від USB або батарей / Настільний світильник декоративний камін / Нічник з
Продавець: HUGO
615 ₴878,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234587376
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ночник-світильник LED з ефектом 3D полум'я, живлення від USB або батарей / Настільний світильник декоративний камін / Нічник з». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Длина | 245 мм |
| Цвет свечения | Красный/желтый |
| Цветовая температура | 3000K |
| Количество светодиодов | 3 шт |
| Напряжение | 1.5 В |
| Световой поток | 3500 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная фигура |
| Тип крепления | Настенный, горизонтальный |
| Питание | от USB или от 3 батареек типа-АА |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26