
Новорічний світильник 10,5х6х20,5 см WDL-23013E / Різдвяна лампа / Новорічний нічник / Вінтажний ліхтар
Продавець: HUGO
1 055,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 234588038
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Новорічний світильник 10,5х6х20,5 см WDL-23013E / Різдвяна лампа / Новорічний нічник / Вінтажний ліхтар». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 205 мм |
| Длина | 105 мм |
| Источник питания | Батарейка |
| Материал каркаса | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Кнопки |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-02-05
Светильник волшебный! Доставка быстрая! Благодарю!
2025-12-18
Товару не було в наявності, про що мені повідомили через 6 днів після очікування замовлення. Дякую що не до 31 грудня тягнули, встигну ще замовити в іншому місціПродавця не рекомендую
Переваги
Товару не було в наявності2025-12-16
Переваги
Товару не було в наявності2025-12-15
Запитав чи є товар- написали є, замовив, оплатив, в кінці дня дзвонить продавець і говорить що товару немає 👎
Переваги
Товару не було в наявності2025-12-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-05
Дуже гарний.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності