
Обертовий органайзер для косметики JN-110 / Акриловий органайзер / Підставка для косметики
Продавець: HUGO
259,09 ₴370,13 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234590357
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Обертовий органайзер для косметики JN-110 / Акриловий органайзер / Підставка для косметики». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 28.5 см |
| Длина | 40 см |
| Материал | Акрил |
| Назначение | Для косметики |
| Особенности | Вращающийся |
| Тип | Органайзер |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 28 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-12
Все отлично. Спасибо продавцу.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності