
Очищувач повітря AROMA 469-7 / Попільничка для сигарет / Попільничка бездимна
Продавець: HUGO
255 ₴364,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234571527
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Очищувач повітря AROMA 469-7 / Попільничка для сигарет / Попільничка бездимна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 200 г |
| Вместимость сигар/трубок | 4 |
| Высота | 75 мм |
| Диаметр | 130 мм |
| Крышка | Нет |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Для сигарет |
| Питание | Аккумулятор |
| Принцип работы | Электронный |
| Состояние | Новое |
| Тип пепельницы | Настольная |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 132 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-17