
Одномісний матрац надувний з насосом 190х100х40см, JR-5061, Бежевий / Туристичний матрац / Одномісний матрац
Продавець: HUGO
1 755,1 ₴2 507,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234588792
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Одномісний матрац надувний з насосом 190х100х40см, JR-5061, Бежевий / Туристичний матрац / Одномісний матрац». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация насосом | Да |
| Состояние | Новое |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Тип | Надувная кровать |
| Комплектация | С насосом |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 400 мм |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-06
2026-01-29
Товаром задоволена в повній мірі 👍
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності