
Одномісний надувний матрац 100х190х40см з акумуляторним насосом та подушкою
Продавець: Velotrend
2 249 ₴2 549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: VEN-3GR/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Одномісний надувний матрац 100х190х40см з акумуляторним насосом та подушкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, флокированное покрытие |
| Вес | 4.52 кг |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 1900 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация | С подушкой |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал | ПВХ |
| Надувная подушка | 1 шт |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Надувная кровать |
| Тип насоса | аккумуляторный |
| Толщина материала | 0.53 мм |
| Флокированное покрытие | Да |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1000 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-27
Матрас огонь! Дякуємо.

