
Органайзер в багажник авто (54х31х28см) + Автопилосос Vacuum cleaner / Автомобільний органайзер
Продавець: HUGO
819 ₴1 170 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності460 замовлень
Артикул: 234560118
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Органайзер в багажник авто (54х31х28см) + Автопилосос Vacuum cleaner / Автомобільний органайзер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Материал | Искусственная кожа |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Высота | 310 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-14
Дякую за подарунок 🥰прийшов класний вчасно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-26
2025-11-25
Зарядне до навушників не робоче, + ціна не таку яку озвучували
Переваги
Ціна вище заявленої
