
Організатор для ванної кімнати 38x33x15см / Висувний органайзер / Організатор на кухню / Організатор дворівневий
Продавець: HUGO
265,43 ₴379,19 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234574499
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Організатор для ванної кімнати 38x33x15см / Висувний органайзер / Організатор на кухню / Організатор дворівневий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 33 мм |
| Длина | 38 мм |
| Материал | Пластик |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор ящиков |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 15 мм |
| Высота 1 ящика | 12 см |
| Глубина 1 ящика | 33 см |
| Ширина 1 ящика | 12 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-09
Відправили швидко. Але товар прийшов з браком. Складайте поличку на пошті при отриманні.