
Ортопедична подушка для сну 70х40х10см / Анатомічна подушка під голову / Гіпоалергенна подушка для шиї
Продавець: HUGO
329 ₴470 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності270 замовлень
Артикул: 234569745
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ортопедична подушка для сну 70х40х10см / Анатомічна подушка під голову / Гіпоалергенна подушка для шиї». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Ортопедична подушка для сну 70х40х10см + Подушка для ніг / Анатомічна подушка під голову

Ортопедична подушка для сну 65х36см, Бірюзова / Анатомічна подушка з ефектом пам'яті

2 шт Ортопедична подушка для сну, 63х30х12см / Подушка з ефектом пам'яті / Подушка анатомічна

2 шт Ортопедична подушка для сну 65х36см, Бірюзова / Анатомічна подушка з ефектом пам'яті
📋 Технічні характеристики
| Тип | Для сна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ортопедические свойства | Да |
| Материал наперника/чехла | полиэстер |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Белый |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Длина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Высота подушки | 10 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-12
Ця подушка така ортопедична, як я королева Англії. Жахлива. Лохуєте людей.
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-25