
Ортопедична подушка "Метелик" 62х41х10см / Подушка для шиї / Подушка для сну
Продавець: HUGO
1 141,75 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 234589315
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ортопедична подушка "Метелик" 62х41х10см / Подушка для шиї / Подушка для сну». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Для сна |
| Форма | Фигурная |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наполнитель | Пена AirFoam |
| Цвет | Серый |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Тип подушки | Ортопедическая |
| Назначение | Для сна |
| Длина подушки | 62 см |
| Ширина подушки | 41 см |
| Высота подушки | 10 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-22
Переваги
Актуальний опис, Товар був у наявності2026-02-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна2025-11-12
Все ок.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності