
Панель світлодіодна VARGO, 36W, 3600lm, холодне світіння / LED панель / Панель стельова світлодіодна
Продавець: HUGO
378,66 ₴540,95 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 345604063
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Панель світлодіодна VARGO, 36W, 3600lm, холодне світіння / LED панель / Панель стельова світлодіодна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 19 см |
| Источник света | LED module |
| Длина | 595 см |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный |
| Цветовая температура | 6500K |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Материал каркаса | металл |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Световой поток | 3600 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 595 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Якщо можете чекати пару тижнів, то спробуйте замовити
Переваги
Товар не відправили