
Парта шкільна дитяча + Лампа настільна Bambi M 4428-11 Сірий
Незалежний AI-аналіз 150 відгуків покупців для «Парта шкільна дитяча + Лампа настільна Bambi M 4428-11 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки высоты стула | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Высота сидения | 740 мм |
| Высота стола | 1000 мм |
| Глубина сиденья | 340 мм |
| Глубина стола | 560 мм |
| Глубина столешницы парты | 380 мм |
| Длина стола | 700 мм |
| Длина столешницы парты | 700 мм |
| Каркас парты | металл |
| Каркас стула | металл |
| Максимальная высота регулируемого стола | 100 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 770 мм |
| Монолитная конструкция | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Сиденье | пластик |
| Состояние | Новое |
| Спинка | пластик |
| Столешница | МДФ, пластик |
| Тип мебели | комплект ученический одноместный (стол + 1 стул) |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
💬 Відгуки покупців (150)
Товар прийшов в ідеальному стані, дякую за хороше ставлення продавця
Швидко приїхало замовлення, все супер🤗
Щиро дякуємо, ми дуже задоволені 😍Рекомендую 👍
Парта відповідає опису немає недоліків швидко складається
Відправили дуже швидко, гарна якість, дитина задоволена, всі кріплення і регулятори працюють і виконують свої функції! Рекомендую!
Все чудово швидке відправлення.все сподобалося дякую вам.
Все отлично, заказ отправили быстро👍
Парту швидко зібрали, в наявності комплект болтів , легка в пересуванні . Дітям сподобалось.
За свою ціну парта чудова )брали у подарунок,але маємо з чим порівнювати тому що таку саму придбали донечці )дитина у захваті ,постійно сидить та малюєПрактична та легка у збірціОднозначно рекомендую для придбання)
Парта гарна і зручна. Отримали наступного дня. Малий в захваті. Не складно зібрати.
Стіл дуже гарної якості.Дякую за швидку відправку!!!!
Из плюсов, парта отличная, занимает мало места, легко собирается, лампа яркая имеет 4 режима.1й минус механизм подьема и спуска парты, поднимается легко, но опустить до упора требует больших усилий и нервов.2й минус навязывание гарантии на покупку запчастей, почему просто нельзя их купить, если есть потребность, к чему эта гарантия!
Класна парта, зручна дитині сподобалась!






