
Коляска для ляльок з сумкою Carrello Unica 9346 Pink Рожевий
Незалежний AI-аналіз 44 відгуків покупців для «Коляска для ляльок з сумкою Carrello Unica 9346 Pink Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска для ляльок Melogo (трансформер, висота 66см, поворотні колеса, люлька-переноска, кошик) 9662M Рожева

Коляска для ляльок DeCuevas Coco (розмір 50-35-в56см, рюкзак, кошик) 86080

Коляска для ляльок 2 в 1 Carrello Avanti 9662 Red Червоний

Коляска для ляльок 2в1 Melogo (люлька та прогулянка, сумка) 9379/029
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 66 мм |
| Длина | 66 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 36 мм |
💬 Відгуки покупців (44)
Все супер. Візок для ляльки чудової якості! Дякую.
Все дуже сподобалося, щиро дякую)Якість, обслуговування 👍
Відправка товару в день замовлення. Якість іграшки гарна . Дякую .
Все ок
Дуже гарний візочок, просто зменшена копія реального дитячого візочка, все продумано до дрібниць, легко збирається за лічені хвилини) дитина задоволена, і я, як мама, не можу натішитися. Дякуємо за швидку доставку і за те, що продаєте якісний товар!
Дякую за замовлення!Коляска якісна, фурнітура міцна!Гарний товар
Замовлення виконане максимально швидко, приємні продавці! Рекомендую!
Гарне обслуговування, якісний товар. Дякую,рекомендую!!!
Заказывала коляску для кукол. Обслуживание очень понравилось, очень быстро отправилиТолько на этом сайте нашла со скидкойБольшое спасибо. Ребенок счастлив
Отличный продавец...Товар соответствует описанию, отличная цена, очень быстро связались и отправили..Всё понравилось, буду и дальше пользоваться услугами этого продавца... Удачи коллективу и побольше хороших и дружелюбных покупателей..
Дуже ввічливий менеджер, швидко відправили, коляска дуже гарна. Дякую за оперативність
Дуже задоволені роботою магазину.Гарне обслуговування, ввічливі продавці, швидка відправка.Товар гарно запакований та відповідає заявленому у оголошенні.
Коляска дуже гарна якісна все як на фото так і вживу дуже дякую
Дякую за чудову коляску і гарне обслуговування.Вже не перший раз замовляю і все як завжди супер)
Замовлення отримала вчасно. Відповідає заявленому. Упакування добре. Товаром задоволена.



