
Павук на радіокеруванні з світловими ефектами Limo Toy 787 Коричневий
Продавець: Kanctovar
449 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 787
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Павук на радіокеруванні з світловими ефектами Limo Toy 787 Коричневий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Тип модели | Животные |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Радиус действия | 10 м |
| Состояние | Новое |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 50 мм |
| Световой сигнал | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-04
На жаль, іграшка неякісна. Хутро павука осипається, лампочка на панцирі якась поцапарана, болтик для батарейок відкрутити не вдалось. Мав бути подарунок, а вийшов зайвий стрес






