
Павук на радіокеруванні (на батарейках, підсвічування очей) 9986 M
Продавець: Круті тачки
525 ₴739 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9986 M
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Павук на радіокеруванні (на батарейках, підсвічування очей) 9986 M». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 230 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Ширина | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-17
Чудовий магазин. Вже двічі замовляла іграшки для доні. Швидко відправили, гарно запаковано
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





