
Паяльна станція 3 в 1 YIHUA 853AAA / фен + паяльник + ІК переднагрівач / LED дисплей / 1200 Вт
Продавець: VNGSM
6 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2000996236016
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паяльна станція 3 в 1 YIHUA 853AAA / фен + паяльник + ІК переднагрівач / LED дисплей / 1200 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yihua |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная рабочая температура паяльника | 480 град. |
| Максимальная рабочая температура фена | 480 град. |
| Минимальная рабочая температура паяльника | 200 град. |
| Минимальная рабочая температура фена | 100 град. |
| Мощность паяльника | 60 Вт |
| Мощность фена | 650 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Производительность нагнетателя воздуха | 120 литр/мин |
| Тип воздушного нагнетателя | Турбинный |
| Тип паяльной станции | Комбинированная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна