
Паяльна станція 3 в 1 YIHUA 983D / фен 150 л/хв. 500°C, 2 паяльника С210 + C245 450°C, БП 20В 3.5A, 1300 Вт
Продавець: VNGSM
8 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2000996249191
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паяльна станція 3 в 1 YIHUA 983D / фен 150 л/хв. 500°C, 2 паяльника С210 + C245 450°C, БП 20В 3.5A, 1300 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yihua |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная рабочая температура паяльника | 450 град. |
| Максимальная рабочая температура фена | 500 град. |
| Минимальная рабочая температура паяльника | 90 град. |
| Минимальная рабочая температура фена | 100 град. |
| Мощность фена | 1100 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Производительность нагнетателя воздуха | 150 литр/мин |
| Тип воздушного нагнетателя | Компрессорный |
| Тип паяльной станции | Комбинированная |
| Версия | 2 Паяльника C210 + C245 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16
