
Паяльна станція 60W 90-480°C (паяльник, цифрова індикація, лупа, підсвічування, тримачі) WEP 926 LED-IV / Паяльник регульований
Продавець: HUGO
1 619 ₴2 312,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234585250
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паяльна станція 60W 90-480°C (паяльник, цифрова індикація, лупа, підсвічування, тримачі) WEP 926 LED-IV / Паяльник регульований». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.74 кг |
| Высота | 122 мм |
| Длина | 150 мм |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 60 Гц |
| Ширина | 150 мм |
| Максимальная рабочая температура паяльника | 480 град. |
| Минимальная рабочая температура паяльника | 90 град. |
| Мощность паяльника | 60 |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-15
Переваги
Товар був у наявності